Chladiaci box – divina

Cena: 4 200 + DPH €

Chladiaci box na divinu je navrhnutý a aj vyrábaný našou spoločnosťou, ktorá má v tejto oblasti už dlhoročné skúsenosti. Vyrobený je z izolačných PUR panelov z pozinkovaného oceľového plechu. Technológia chladenia v boxe je navrhnutá v závislosti na kapacite miestnosti, požadovanej vnútornej teplote a spôsobe použitia.

Box je montovaný z materiálov, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky na hygienu. Box spĺňa všetky základné veterinárne normy pre uskladnenie diviny a prípadný priamy predaj diviny. Hrúbka stenových panelov je 80mm, strecha a podlaha  je vyrobená z panelov hrubých až 100mm so zapustenou oceľovou konštrukciou. Dvere boxu majú štandardne rozmer V 2200 x Š 1000mm s možnosťou navolenia stranového otvárania. Vnútorné prevedenie boxu je bez medzier, podlaha je upravená liatym epoxidom a s osadenou výlevkou, ktorá uľahčuje jej čistenie a dezinfekciu. Nohy boxu sú navrhnuté pre stabilné státie ale aj pre jednoduchú manipuláciu s vysokozdvižným vozíkom.

Moderná chladiaca jednotka (230V) použitá v boxe pomáha udržiavať ideálne podmienky pre skladovanie diviny. Elektronické riadenie teploty umožňuje nezávislé nastavenie požadovanej teploty v rozsahu od +10°C do 0°C. Boxy sú vybavené agregátom, ktorý je napájaný napätím 230 V. K manipulácii s uloveným kusom napomáha výkonný navijak.

Rozmery (DxŠxV) 2 x 1,5 x 2,7 m. – vnut. výška 2,5 m

Štandardná výbava:   

Elektrická inštalácia kombinovaná s osvetlením

Navijak s nosnosťou 500 kg

Koľajnice na mäso vo vise + 6 ks kovaných nerezových hákov s možnosťou dokúpiť ďalšie háky 

Galéria

email

Záujem?

Ak máte záujem o tento produkt, vyplňte prosím dopytový formulár.

Referencie