O spoločnosti

Firma TAVEX, s.r.o., bola založená v roku 1992 ako obchodná spoločnosť, ktorá však od roku 2001 spustila pre zahraničného odberateľa výrobu nadstavieb na vozidlá rôzneho typu a charakteru. Pri výrobe sa používala vlastná technológia vákuového lepenia sendvičov s vnútornou konštrukciou.

Od roku 2003 sa produktové portfólio rozšírilo o prepravné izotermické vozíky a boxy pre psy, ako aj stavebné panely na drobné stavby. V nasledujúcich rokoch sme zaradili do výrobného programu výrobu izotermických kontajnerov. V roku 2008 sme naše výrobné portfólio rozšírili o výrobu pojazdných predajní v prívesoch a predajní na vozidlách, kde sa nám vďaka postupnému vývoju a kvalite vyhotovenia podarilo prepracovať medzi najväčších výrobcov pojazdných predajní na Slovensku. S celkovým počtom okolo 15 zamestnancov sa firma radí do kategórie malých spoločností, ale má veľký potenciál rastu.

email

Záujem?

Ak sa chcete opýtať na niektorý produkt, alebo máte špeciálnu požiadavku, či záujem o vypracovanie cenovej ponuky, využite tento dopytový formulár.

    Referencie